W jaki sposób rozpocząć proces odchudzania?

W jaki sposób rozpocząć proces odchudzania?

Chcesz zacząć proces odchudzania, ale nie wiesz, jak zrobić to w zdrowy i smaczny sposób, unikając efektu jo-jo? Udaj się na bezpłatną wizytę do poradni dietetycznej. Dietetyk Ełk przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad oraz dokona analizy składu masy ciała. Zapozna się z Twoją historią żywienia oraz spyta o preferencje kulinarne.

Po co udać się do dietetyka?

Wizyta u dietetyka oraz indywidualnie dobrany plan żywieniowy pozwolą Ci nauczyć się zdrowego stylu odżywiania. Zbyt szybka utrata kilogramów skutkować może efektem odwrotnym do założonego. Wpływ na odchudzanie ma wiele czynników: odpowiednia długość snu, aktywność fizyczna oraz tryb wykonywanej pracy. Te aspekty oraz zrównoważona dieta, wprowadzona w odpowiednim tempie, pomogą w uzyskaniu wymarzonej sylwetki.

Na co ma wpływ prawidłowa dieta?

Prawidłowa dieta ma wspływ na wiele aspektów naszego życia. Poprawia nasze ogólne samopoczucie oraz kondycję skóry, włosów i paznokci. Przyczynić się może do zredukowania ilości zmarszczek oraz cellulitu. Jeśli jesteś sportowcem, dieta bogata w odpowiednią ilość kalorii oraz składniki odżywcze jest niezbędna do budowania masy mięśniowej. Oprócz planu żywieniowego dietetyk pomoże w przygotowaniu niezbędnej suplementacji, która wspomoże proces kształtowania wymarzonej sylwetki.

Jaka jest nasza strategia działania?

Nauczymy Cię zdrowego odżywiania, dzięki któremu poprawisz jakość swojego życia. Zapraszamy na bezpłatną konsultację, która ma na celu określenie optymalnego dla pacjenta planu działania. Plan żywieniowy zostanie dobrany do możliwości, wieku, stanu zdrowia oraz stylu życia pacjenta. Zmiana nawyków żywieniowych oraz stabilizacja masy ciała po wdrożeniu planu dietetycznego to długotrwały proces. Aby jak najdłużej utrzymać osiągnięte efekty, konieczne jest ich monitorowanie. Zapewniamy bezpłatne wizyty kontrolne, które pozwolą nam upewnić się o słuszności prowadzonych działań i w razie potrzeby je modyfikować. Dzięki tym działaniom cieszyć się będziesz swoją wymarzoną sylwetką na dłużej.

Company Reviews

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *