Zabiegami kwasami na twarz w Dr Legrand

Posted on by : Grzegorz Dom Tags: , ,

Zabiegami kwasami na twarz cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego – to bardzo skuteczne zabiegi, które regularnie stosowane, mogą w wyraźny sposób poprawić kondycję cery. Już nawet pojedynczy zabieg może sprawić, że Wasza cera będzie wyraźnie wygładzona, a jej kolor się poprawi. Ważne jednak, by kwasy były odpowiednio dobrane do potrzeb skóry.

Nasi doskonale wykwalifikowani kosmetologowie, dobiorą taki, który idealnie będzie pasował, do potrzeb skóry Waszej twarzy. Zabiegi kwasami na twarz można stosować na zmarszczki, przebarwienia, zaskórniki oraz drobne blizny. Można je stosować bez względu na wiek, gdyż jego efekty, w każdym przypadku, będą tak samo widoczne gołym okiem.

Każdy z chemii wie, czym są kwasy, ale czym są te używanie w kosmetyce? To związki eksfoliacyjne, osłabiające wiązania pomiędzy komórkami skóry, co sprawia, że wierzchnie warstwy skóry się złuszczają. Zabiegi kwasami na twarz wykonuje się przy użyciu jednego z tych kwasów:

  • PHA (kwasy poli-hydroksylowe) – do tej grupy należy glukonolakton i kwas laktobionowy, to najłagodniejsze substancje, rekomendowane do cery naczyniowej i wrażliwej,
  • AHA (kwasy alfa-hydroksylowe) – to takie kwasy jak: migdałowy, glikolowy, jabłkowy, mlekowy, winowy czy pirogronowy. Wykazują najsilniejsze działanie, ze względu na to, że sebum stanowi dla nich poważną barierę, są rekomendowane do cer suchych, dojrzałych oraz mieszanych,
  • BHA (kwasy beta-hydroksylowe) – do tej grupy należy tylko kwas salicylowy, który idealnie sprawdza się w przypadku cery tłustej i mieszanej.

Zapraszamy wszystkie Panie oraz Panów na zabiegi kwasami na twarz – już pierwsze zastosowanie gwarantuje rewelacyjne efekty, a ich regularne stosowanie, może odmienić wygląd Twojej cery na dobre! Jeśli borykacie się z problemami skórnymi i macie ich dość, umówcie się na tego typu zabieg do Dr Legrand – gwarantujemy, że nie pożałujecie! Jeśli macie jakieś pytania dotyczące naszych zabiegów, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Company Reviews

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *