stomatolog gabinet

Dobry dentysta – jak wybrać zaufanego stomatologa?

Posted on : by : Grzegorz Dom

O tym jak ciężko znaleźć odpowiedniego dentystę przekonał się niejeden człowiek. Dentysta każe nam usiąść na fotelu, obiecuje bezbolesne wyleczenie zębów, po czym mija pół godziny, okazuje się, że jesteśmy w połowie leczenia, a znieczulenie przestaje działać. Jak więc znaleźć dobrego specjalistę i uniknąć takich felernych sytuacji? Poniżej kilka porad dla tych, co poszukują odpowiedzi na pytanie „gdzie jest dobry stomatolog w Koninie„.

Dobry dentysta, czyli jaki?

Na pewno wzbudzający nasze zaufanie i mający duże obłożenie. Unikajmy lekarzy, którzy mają pusty grafik i zawsze wolne miejsce „z marszu” – niemal na pewno są to dentyści, których wolimy uniknąć. Nie bójmy się zadawać trudnych pytań, czy to recepcjonistce czy wybranemu dentyście. Przejrzyjmy popularne portale z opiniami o lekarzach, mogą dostarczyć nam dużo informacji zarówno o kompetencjach specjalisty, jak i co myślą o nim jego poprzedni pacjenci.

szyld

Troskliwy dentysta dla najmłodszych

Jeżeli szukamy specjalisty dla naszej pociechy, warto wpierw przepytać ewentualnego kandydata. Pytajmy ilu małych pacjentów przyjmuje dentysta, jakie ma metody na uspokojenie ich i czy robi wizytę zapoznawczą, która ma uspokoić nasze dziecko i sprawić, że poczuje się bardziej komfortowo. Warto przejść się do ewentualnej kliniki by zobaczyć jak jest przygotowana na przyjęcie najmłodszych pacjentów – na przykład czy posiada kącik zabaw. Dobry i odpowiedzialny stomatolog Konin, przy odrobinie zaangażowania, jest do znalezienia.

Company Reviews

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *