Laserowe zamykanie rozszerzonych naczynek

Pajączki na skórze to jedna z najczęstszych przypadłości, które szpecą nasze ciało. Stoją za nimi poszerzone naczynka, zaś ignorowanie tego problemu może się nawet skończyć coraz większymi problemami z układem krążenia.

Jeśli i nas dotyka to schorzenie, warto jest przejrzeć oferty miejscowych gabinetów medycyny estetycznej. W praktycznie każdym dużym mieście, na przykład Krakowie, możemy znaleźć specjalistów, oferujących laserowe zamykanie rozszerzonych naczyń.

Co należy wiedzieć przed zabiegiem?

Zanim lekarz przejdzie do samego zabiegu, konieczna jest dokładna konsultacja z pacjentem. Ma to na celu dowiedzenie się, czy nie cierpimy przypadkiem na jedno ze schorzeń, znajdujących się na liście przeciwwskazań. Zaliczamy do nich chociażby nowotwory, choroby autoimmunologiczne, infekcje bakteryjne/grzybicze/wirusowe lub zaburzenia pracy układu krążenia. Jeśli kwalifikujemy się do przeprowadzenia terapii, przed zabiegiem zalecana jest kąpiel, ze szczególną uwagą poświęconą oczyszczeniu miejsca, na którym wystąpiły pajączki.

Jak przebiega zabieg?

Ogólny czas zabiegu jest zależny od tego, jak wiele pracy czeka specjalistę podczas usuwania pajączków. Za najbardziej efektywną metodę zwalczania tego schorzenia uchodzi wykorzystanie systemu Nd:YAG Alma Harmony XD Pro. Tego typu sprzętem dysponuje w Polsce renomowany gabinet Dr. Legrand, oferujący najskuteczniejsze zamykanie rozszerzonych naczyń Kraków. Wiązka laserowa, emitowana przez urządzenie, przenika w głąb skóry i nagrzewa naczynka. Prowadzi to do zjawiska koagulacji, w wyniku którego naczynka zamykają się, a pajączki zanikają. Efekt końcowy widoczny jest praktycznie natychmiast.

Pamiętajmy o wiarygodności!

Przeszukując oferty zamykania rozszerzonych naczyń w Krakowie lub innym dużym mieście z naszej okolicy, nie zapominamy o tym, jak bardzo ważne jest sprawdzenie renomy gabinetu. W ręce specjalisty oddajemy bowiem zdrowie naszej skóry, a nierzadko także i układu krążenia. Jeśli interesujący nas gabinet nie zebrał zbyt pochlebnych opinii pacjentów, naprawdę nie jest warto ryzykować zdrowiem i pieniędzmi.

Company Reviews

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *